tilihalme logo
Tilihalmeen toimipaikka sijaitsee hyvien liikenneyhteyksien varrella Kaarinan Littoisissa lähellä Turkua. Pysäköinti hoituu vaivattomasti ja ilmaiseksi toimistomme piha-alueella.
Slider

Tilihalme Oy

Kirjokannenkatu 11
20660 Littoinen

(02) 243 5120
0400 520 257

toimisto@tilihalme.fi

verkkolaskuosoite 003706762655

operaattori: Liaison Technologies Oy, tunnus: 003708599126

Yhteystiedot

Salla Saarinen, KHT, KTM
Toimitusjohtaja
Puh. 0290 300 363
salla.saarinen@tilihalme.fi

 

Noora Aaltonen
Palvelupäällikkö, sähköiset taloushallinnon palvelut
Puh. 0290 300 362
noora.aaltonen@tilihalme.fi

 

Marika Matilainen
Kirjanpitäjä
Puh. 0290 300 364
marika.matilainen@tilihalme.fi

 

Heidi Piirainen
Palkka-asiantuntija, PHT
Puh. 0290 300 361
heidi.piirainen@tilihalme.fi

 

Ville Rockas
KLT-kirjanpitäjä
Puh. 0290 300 369
ville.rockas@tilihalme.fi

 

Erika Takala
Tilitoimisto- ja tilintarkastuspalvelut
Puh. 0290 300 367
erika.takala@tilihalme.fi

 

Jaana Toivonen
Kirjanpitäjä
Puh. 0290 300 368
jaana.toivonen@tilihalme.fi

 

Tiina Tölkkö
Kirjanpitäjä, palkanlaskentapalvelut
Puh. 0290 300 365
tiina.tolkko@tilihalme.fi